IMG_8892
14.9.2015
Kategorie: Články

Může mít každá žena orgasmus?

Osobně věřím, že ano. Proto jsem přijala nabídku spolupráce na projektu Royal Party, kde si při společných posezeních s vámi o všem, co se týká ženského těla a sexu otevřeně povídáme. A navíc si představíme erotické pomůcky, které ženě mohou pomoci k objevování jejích erotogenních zón, zaměřené při milování s partnerem na její tělo a následné možnosti prožít svůj orgasmus v různých podobách.

K tomu tento rok přispěla, troufnu si říct bez nadsázky, i revoluční erotická pomůcka Womanizer. V médiích se již na něj objevují recenze. Navíc si můžete projet i příspěvky na oficiálních FB stránkách, kde se o něm dozvíte ještě více.

IMG_8892

Ale „ošahat“ si jej můžete hlavně na našich dámských večerech, večerech pro páry nebo na rozlučkách se svobodou, kde vám zajistíme zábavu s možností nákupu  vaší vybrané pomůcky ihned.

Podle statistik se udává, že na světě je jen 8% žen, které nemohou mít orgasmus. To je většinou ale dáno tím, že ještě neobjevily tu správnou techniku, jak jej dosáhnout.

Jak funguje přístroj, zaměřen na klitoriální orgasmus, se kterým může dosáhnout orgasmus téměř každá žena?

Na ženském těle se nachází několik velmi vzrušivých erotogenních míst. Všechna však mají ještě další význam a dá se říct, že jejich sexuální využití je třešničkou na dortu. U klitorisu je to ale jinak, slouží výhradně pro intimní zážitky. Na ženském těle je tak jedinou částí, která je vyhrazena výlučně rozkoši a potěšení. Když je žena vzrušená, její klitoris se zvětšuje, stejně jako se topořivá tělíska plní krví v penisu. Těsně před orgasmem se erekce ještě zvětšuje. Hned po orgasmu je klitoris velmi citlivý, ale již za několik minut je opět připraven na další stimulaci i další orgasmus. A k jeho dráždění podtlakem vám poskytne novinka na trhu, erotický přístroj Womanizer, v několika navolených frekvencích. Takto je připraven a schopen vás uspokojit do několika minut a několikrát za sebou.

Nevěřila jsem, dokud jsem nezažila 😉

Na Royal Party si s vámi nebudeme jen povídat o této erotické pomůcce, ale podíváme se i na další pomůcky pro vás i pro partnera pro společné erotické hrátky.

Víme hodně o erotických pomůckách a o sexu a nebojíme se o tom si s vámi popovídat.

Objednejte si také svůj večer plný otevření nových zážitků pro kamarádky nebo spolu s vašim partnerem na telefonu: 731 42 61 99 nebo přes formulář či email na těchto stránkách Royal Party.

Těšíme se i na vás :)

Andrea a Veronika
Royal Ladies

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *