Zábavný večer pro kamarádky, objevte nové možnosti užívání sexu.

"Bavte se s námi i vy"
Stejně jako dámy před vámi, staňte se hostitelkou Royal Party- královského zábavného posezení a dopřejte sobě i svým nejlepším kamarádkám zážitek s lehce opojným nádechem erotiky pro zpestření sexuálních hrátek.

obrázek 1 (3)

Láká vás návštěva erotického obchodu, ale zdráháte se vejít?
Věděla jste, že s erotickou pomůckou okořeníte nejen vztah, ale zlepšíte i prevenci svého zdraví v oblasti pánevního dna? Víte, co vám vaše gynekoložka/ váš gynekolog neřekl? Nemáte s kým o těchto tématech otevřeně hovořit?

Povídejte si tedy s námi ve vašem domácím prostředí o těchto informacích s ukázkou nejoblíbenějších erotických pomůcek a jejich představení. Povídejte si s námi otevřeně o ženském těle a orgasmech. Poznejte s erotickými hračkami lépe své tělo ať můžete navést svého milence. Věřte nám, bude vám za to vděčný a společně si to budete oba více užívat 😉

Chystáte narozeninovou oslavu nebo rozlučku se svobodou pro sebe nebo svou kamarádku? 
Zavolejte nám a my vás budeme královsky bavit s představením erotických pomůcek při objevení nových možností se lahví sektu Royal čokoládovým dortem a dárkem pro vás v podobně olejové masážní svíčky. Očekávejte nevšední zážitky a dostatek legrace, při vibracích pomůcek ve vašich dlaních :)

IMG_2498

Royal Party je pro vás tou správnou volbou. Svou Party si objednejte na telefonu: 731 426 199

Těšíme se na vás :)
Andrea

Jméno a příjmení*

Adresa*

Email*

Telefon*

Navrhovaný termín*

* Povinný údaj
Vyplněním formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.