Co mě s kamarádkami na Royal Party čeká?

Připravte se na zábavné povídání o ženském těle a erotice při sklence sektu. Představíme vám novinky na trhu v nabídce erotických pomůcek, které si můžete ihned zakoupit nebo objednat. Během prezentace budete mít možnost se ptát na vše, co vás zajímá. Royal Party probíhá v duchu hravosti a zároveň na profesionální úrovni, je tedy vhodná pro stydlivé i otevřené povahy.

Kolik nás na Royal Party musí být?
Pozvěte si alespoň 2 – 4 kamarádky, minimální počet i s vámi je tedy 3 osoby. Nejde nám o velký počet pozvaných osob, ale o vaši spojenost. Pro příjemné průběh Party a zodpovězení dotazů všech zúčastněných je tento počet ideální.

Co nás jako pár na Royal Party čeká?
Připravte se na zábavné povídání o erotice a erotogenních žen i mužů. Představíme vám novinky na trhu v nabídce erotických pomůcek, které si můžete ihned zakoupit nebo objednat. Navedeme vás k otevřenému povídání o vašich erotických přáních a touhách. Poradíme s čím začít a jak si zpestřit společné sexuální hrátky. Během prezentace budete mít možnost se ptát na vše, co vás zajímá.

Co z toho jako hostitelka/hostitel budu mít?
Dostanete od nás originální dárek k milostným hrátkám a výhodu v podobě provize z objednávek na Party.

Je pořádání RP podmíněno nákupem? Musíme si na Royal  Party nakoupit za určitý obnos?
Royal Party není podmíněna nákupem zboží. Ačkoli některé společnosti mají tuto podmínku pro konání akce, u nás se toho obávat nemusíte.  Jsme však potěšeni, že ve většině případů dámy nebo páry se stávají spokojenými zákazníky minimálně jedné objednané pomůcky, kterou už chtěli poznat nebo vyzkoušet dříve.

Kolik času Royal Party zabere?
Počítejte s 2 – 3 hodinami, které vám příjemně a rychle utečou. Ve většině případů pořádáme Party ve večerních hodinách, ale můžete si nás pozvat i během pracovního dne nebo v průběhu víkendu. Rádi Party přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Jak objednané zboží zaplatím a kdy mi přijde domů?
Platit můžete kartou nebo v hotovosti při převzetí zboží ihned na Party. Případně si nechat zaslat zboží na dobírku. Objednané zboží vám přijde na vámi zadanou adresu nejpozději do týdne. Většinou je to však dříve. Zásilka je doručena v diskrétním balení.

Jaká je záruka na zakoupené zboží?
Na zboží se vztahuje standardní záruka 24 měsíců. Na Royal Party nabízíme jen exkluzivní zboží nejvyšší kvality, reklamace máme tedy minimální. V případě možné vady na zboží, nám jej zašlete na adresu centrály uvedenou na objednávce. Nejpozději do 30 dnů reklamaci posoudíme a vyřídíme k vaší spokojenosti.